AUTOR

... přeskočím klasickou větu "Vítám Vás všechny na mých stránkách" ...

Jestli máte rádi přírodu, tak to jste na správném místě. Věnuji se zejména fotografování krajiny. K většině mé tvorby využívám techniku skládané panoramatické fotografie. Takže v podstatě vše co publikuji tak se skládá z mnoha a mnoha fotek a nejedná se pouze o "one-shot". Tím se dosáhne jedinečné perspektivy, kvality, originality a pro všechny to nejdůležitější - obrovského rozlišení fotografie. Jen abych nevychvaloval tuto techniku tak samozřejmě má i své nevýhody, ty popisovat raději nebudu :-).

Koho zajímá více technická část fotografování tak si přijde také na své. U fotek se snažím uvádět mnoho zajímavých informací (clona, hodnota ISO, jak je foto složené, použitá technika - objektiv a fotoaparát, odkaz na Mapy.cz kde byla fotka vyfocena, atd. ...). Tyto informace jsou pro všechny a věřím, že Vám pomohou.

Další částí mé tvorby jsou krátká videa. Nově jsem spojil focení s videem a trávěním mnoha času na jednom místě s kupou techniky. Většinou jsou to místa autem nedostupná a nejlépe co nejdál od lidí a měst. Postupně tak vznikají Time-lapse videa (neboli časosběrná videa), které publikuji i na mém kanálu Youtube.

V neposlední řadě se zajímám o tvorbu WEBu (HTML, CSS, základy PHP). Po letech jsem nabyl již mnoho zkušeností s redakčním systémem Drupal a eshopovým řešením Prestashop.

A nakonec rád tvořím GRAFIKu (plakáty, letáky, prospekty, etikety, potisky, ...).

Jinak jestli máte jakékoli dotazy ohledně mé tvorby, popř. potřebujete poradit nebo potřebujete poradit mně :-) - jsem tu pro Vás.

Rád se zapojím do diskuze. Můžete mi napsat na:
Email: info@tomashorsky.com
Facebook: https://www.facebook.com/tomashorskyphotography
YouTube: https://www.youtube.com/user/Tm64127
500px: https://500px.com/tomashorsky

SOUVISEJÍCÍ WEBY
Putování ŠUMAVOU
https://putovanisumavou.tomashorsky.com
časoběrné video ze šumavské přírody

Zažij Šumavu.cz
https://www.zazijsumavu.cz
Ubytování v maringotce u lesa s krásným výhledem na Boubín

Líbí se Vám stránky? Dejte LIKE 👍 ;-)
Facebook | Instagram | YouTube | 500px.com

Putování ŠUMAVOU | Zažij ŠUMAVU

[ info@tomashorsky.com ]

© Copyright Tomáš HORSKÝ 2019