REFERENCE | SPOLUPRÁCE
AUTOR

TVORBA VIDEA

Na mém YouTube kanále naleznete videa s tématikou: vyrob si sám, promo, dokumentace akcí, cestování, videa se smyšleným příběhem, time-lapse a další. Součástí jsou i popisy s mnoha informacemi, které dávají videím další přidanou hodnotu.

GRAFIKA

Tvořím plakáty, letáky, brožury, prospekty, potisky, loga, etikety (včetně 3D modelace na produkt) a další... Zde je část mé práce GRAFIKA. Umím připravit parádní tisková data, která jsou nedílnou součastí pro tisk.

CCTV - kamerové systémy

Potřebujete např. zabazpečit rodinný dům nebo firmu kamerovým systémem? Neváhejte se na mne obrátit. Rád navrhnu řešení přímo pro vaše potřeby!
„Přes 6 let jsem měl na starosti školení a technickou podporu v oblasti CCTV (technologie Hikvision) pro montážní firmy ...“

Wi-Fi - bezdrátová připojení
nová služba ➤ WIFI KVALITNĚ

Pracuji s technologiíí Mikrotik a není problém vytvořit parádní pokrytí Wi-Fi sítě s více zařízeními po celém objektu (včetně virtuálních sítí např. pro hosty, zařízení, omezením rychlosti a dalším nastavením ...). Zde jsou stránky s touto službou, kterou nabízím.

WEB, programování a Google Analytics

V neposlední řadě se zajímám o tvorbu WEBu (HTML, CSS, základy PHP). Aktuálně tvořím one-page weby. Po letech jsem nabyl již mnoho zkušeností s redakčním systémem Drupal a eshopovým řešením Prestashop, Wordpress. U webových stranék je důležité mít i zpětnou vazbu o tom jaký je na nich provoz. A právě k tomu slouží služba Google Analytics, kde je možné dozvědět se mnoho důležitých informací. S implementací a základním vysvětlením funkcí rád pomohu.

Rodinné fotografie v přírodě
a promo

Chcete krásné rodinné fotografie v přírodě? Nabízím vám své služby jako profesionálního fotografa. Pracuji v přirozeném prostředí a světle. Více informací v kategorii foto.

OBJEVUJTE SE MNOU KRÁSU PŘÍRODY V PANORAMATICKÝCH FOTOGRAFIÍ

Jestli máte rádi přírodu, tak to jste na správném místě. Věnuji se fotografování krajiny. K většině mé tvorby využívám techniku skládané panoramatické fotografie. Takže v podstatě vše co publikuji tak se skládá z mnoha a mnoha fotek.

Koho zajímá více technická část fotografování tak si přijde také na své. U fotek se snažím uvádět mnoho zajímavých informací (clona, hodnota ISO, jak je foto složené, použitá technika - objektiv a fotoaparát, odkaz na Mapy.cz kde byla fotka vyfocena, atd. ...). Tyto informace jsou pro všechny a věřím, že hodně pomohou ostatním fotografům.

KURZY

Pokud byste měli zájem zdokonalým vás ve focení, nabízím individuální fotografický kurz pro začátečníky i pokročilé. A v případě, že byste chtěli naučit něco jiného a budu to umět stačí napsat, moc rád vyjdu vstříc ;-)

VYROB SI SÁM

Co si takhle postavit vlastnoručně venkovní saunu, vyrobit kuchyňské prkénko s 3D vzorem nebo rovnou vyrobit celou kuchyň? Podívejte se ve videích na moji práci se dřevem :-).

PLÁNY

K pořádné práci patří i pořádná dokumentace. Nově jsem přidal na stránky kategorii s PLÁNY. Většina plánu je ZDARMA ke stažení a jsou pro všechny!

MÁTE ZÁJEM O SPOLUPRÁCI?

Neváhejte mě kontaktovat: info@tomashorsky.com

Jestli máte jakékoli dotazy ohledně mé tvorby, popř. potřebujete poradit nebo potřebujete poradit mně :-) - jsem tu pro vás!

Tomáš HORSKÝ
IČ: 09999451 | Pchery (kousek od Kladna)

Rád se zapojím do diskuze. Můžete mi napsat na:
FACEBOOK
INSTAGRAM
info@tomashorsky.com

SOUVISEJÍCÍ WEBY
Putování ŠUMAVOU
https://putovanisumavou.tomashorsky.com
časoběrné video ze šumavské přírody

Zažij Šumavu.cz
https://www.zazijsumavu.cz
Krátkodobý pronájem maringotky u lesa s krásným výhledem na Boubín

Zažij ŠUMAVU | WIFI KVALITNĚ | Putování ŠUMAVOU

Tomáš HORSKÝ | IČ: 09999451

© Copyright Tomáš HORSKÝ 2024 | info@tomashorsky.com