AUTOR

OBJEVUJTE SE MNOU KRÁSU PŘÍRODY V PANORAMATICKÝCH FOTOGRAFIÍ

Jestli máte rádi přírodu, tak to jste na správném místě. Věnuji se fotografování krajiny. K většině mé tvorby využívám techniku skládané panoramatické fotografie. Takže v podstatě vše co publikuji tak se skládá z mnoha a mnoha fotek.

Koho zajímá více technická část fotografování tak si přijde také na své. U fotek se snažím uvádět mnoho zajímavých informací (clona, hodnota ISO, jak je foto složené, použitá technika - objektiv a fotoaparát, odkaz na Mapy.cz kde byla fotka vyfocena, atd. ...). Tyto informace jsou pro všechny a věřím, že hodně pomohou ostatním fotografům.

KRÁTKÁ VIDEA

Na mém YouTube kanále naleznete videa s tématikou: vyrob si sám, promo, cestování, videa se smyšleným příběhem, time-lapse a další. Součástí jsou i popisy, které dávají videím další přidanou hodnotu.

GRAFIKA

Tvořím plakáty, letáky, brožury, prospekty, etikety, potisky, ... Zde je ukázka mé práce GRAFIKA. Umím připravit parádní tisková data, která jsou nedílnou součastí pro tisk.

Rodinné a promo fotografie

Chcete krásné rodinné fotografie v přírodě? Nabízím vám své služby jako profesionálního fotografa. Pracuji v přirozeném prostředí a světle. Více informací v kategorii foto.

WEB, programování a Google Analytics

V neposlední řadě se zajímám o tvorbu WEBu (HTML, CSS, základy PHP). Aktuálně tvořím one-page weby. Po letech jsem nabyl již mnoho zkušeností s redakčním systémem Drupal a eshopovým řešením Prestashop, Wordpress. U webových stranék je důležité mít i zpětnou vazbu o tom jaký je na nich provoz. A právě k tomu slouží služba Google Analytics, kde je možné dozvědět se mnoho důležitých informací. S implementací a základním vysvětlením funkcí rád pomohu.

Wi-Fi - bezdrátové připojení

Pracuji s technologiíí Mikrotik a není problém vytvořit parádní pokrytí Wi-Fi sítě s více zařízeními po celém objektu (včetně virtuálních sítí např. pro hosty, zařízení, omezením rychlosti a dalším nastavením ...).

VYROB SI SÁM

Co si takhle postavit vlastnoručně venkovní saunu, vyrobit kuchyňské prkénko s 3D vzorem nebo rovnou vyrobit celou kuchyň? Podívejte se ve videích na moji práci se dřevem :-).

PLÁNY

K pořádné práci patří i pořádná dokumentace. Nově jsem přidal na stránky kategorii s PLÁNY. Většina plánu je ZDARMA ke stažení a jsou pro všechny!

MÁTE ZÁJEM O SPOLUPRÁCI?

Neváhejte mě kontaktovat: info@tomashorsky.com

Jestli máte jakékoli dotazy ohledně mé tvorby, popř. potřebujete poradit nebo potřebujete poradit mně :-) - jsem tu pro vás!

Tomáš HORSKÝ | IČ: 09999451

Rád se zapojím do diskuze. Můžete mi napsat na:
FACEBOOK
INSTAGRAM
info@tomashorsky.com

SOUVISEJÍCÍ WEBY
Putování ŠUMAVOU
https://putovanisumavou.tomashorsky.com
časoběrné video ze šumavské přírody

Zažij Šumavu.cz
https://www.zazijsumavu.cz
Krátkodobý pronájem maringotky u lesa s krásným výhledem na Boubín

Zažij ŠUMAVU | Putování ŠUMAVOU

© Copyright Tomáš HORSKÝ 2022 | info@tomashorsky.com